تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - جلسه مشترک فرماندهی سپاه شوط با هئیت های ورزشی
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیدنشست هم اندیشی و صمیمی فرمانده ناحیه با رئیس اداره ورزش و جوانان و رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان شوط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در منطقه آزاد ماکو:سرهنگ رضوی فرمانده ناحیه شوط در این دیدار اظهار داشتند: مسئولین هیئت های ورزشی باید ورزشکاران موفق خود را در سطوح کشوری ، آسیایی و جهانی که دارای مقام های خوب و ارزشمندی هستند ، شناسایی و معرفی نمایند تا بتوانیم با حمایت از این عزیزان ، در راستای قهرمانی های بیشتر قدم برداریم.

ایشان در ادامه افزودند که مسئولین هیئت های ورزشی باید فضاها و زمین هایی را که برای ورزش مناسب هستند ، شناسایی نموده تا بتوانیم آنها را احیا نماییم.

سرهنگ رضوی گفت که ورزش قهرمانی بدون رعایت مسائل اخلاقی پسندیده نیست و مورد تأیید ما نیز نمی باشد و ورزشکاران در کنار رعایت مسائل قهرمانی ، باید مسائل پهلوانی را نیز مد نظر داشته باشند و اخلاق مداری را الگوی خود سازند.

تجدیدنظر در تقسیم مناسب اعتبارات هیئت ها ، برنامه ریزی برای ایجاد خوابگاه مناسب برای ورزشکاران ، توجه به سرانه ورزشی ورزشکاران ، تاثیر تقویت ورزش بر اقتصاد از دیگر تاکیدات ایشان بود.

ایشان ضمن تقدیر وتشکر از صدا و سیما و سایر رسانه های گروهی شهرستان شوط برای پوشش خبری گزارشات ورزشی شهرستان ، از هیئت های ورزشی خواست تا از این پتانسیل نهایت استفاده را بعمل آورند.

برادر امراه زاده ، مدیر تربیت بدنی ناحیه سپاه شوط ضمن خوشامد گویی گفت: تربیت بدنی سپاه شوط با کمک هیأت های ورزشی در سال 94 توانست در سطح شهرستان و استان عملكرد خوبی از خود به نمایش بگذارد ، انشاء الله در سال 95 با  تلاش بیشتر، برنامه های خود را انجام دهند.

در ادامه مدیر تربیت بدنی ناحیه سپاه شوط از جناب سرهنگ رضوی فرمانده ناحیه شوط بدلیل پشتیبانی عالی از برنامه های ورزشی ، تربیت بدنی سپاه استان، مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیأت ها و تربیت بدنی حوزه های مقاومت به خاطر عملکرد خوب در سال 94 تقدیر و تشكر نمود.

 در پایان هریک از مسئولین هیئت های ورزشی از ورزش شهرستان گزارشی ارائه و در راستای حل مشکلات ورزشکاران و تقویت ورزش شهرستان مطالبی را بیان نمودند. 


طبقه بندی: اخبار ورزشی شهرستان شوط و شهرهاس همجوار، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب