تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - مانور امداد و نجات در شهرستان شوط
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 دی 1394


برگزاری مانور امداد و نجات در شهرستان شوط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در منطقه ازاد ماکو : بر اساس سناریوی تعیین شده در این مانور، تصادف دو دستگاه خودرو به علت رعایت نکردن نکات ایمنی دچار صدمات جانی شد و ماموران سازمان آتش نشانی و امدادگران پس از دریافت گزارش خود را در کمترین زمان به محل حادثه رسانده و آتش سوزی را مهار و مصدوم را منتقل کردند. 
به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور امداد و نجات جاده ای روز دوشنبه 7 دی ماه سال جاری با حضور فرمانداران شهرستانهای شوط و ماکو .  نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر و همکاری اعضای ستاد بحران و دستگاه های امدادی در شهرستان شوط برگزار شد.
گفتنی است :گروه های امداد و نجات هلال احمر، فوریت های پزشکی،  اکیپ های راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی، گروه های امداد و تعمیرات شرکت های آب، برق، گاز و مخابرات، تیم های آتش نشانی، آموزش و پرورش، محیط زیست، راه و شهرسازی، حمل و نقل و پایانه ها، سپاه ، بسیج، شهرداری و سایر دستگاه های عضو ستاد بحران در این مانور میزان آمادگی خود را سنجیدند. 
مهار آتش، یافتن مصدومان و اعزام به بیمارستان ، تامین امنیت منطقه، برقراری نظم در تردد خودروها از جمله عملیات های انجام گرفته در این مانور بود.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب