تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - جلسه مشترک انتخابات در فرمانداری شوط تشکیل یافت
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


نشست مشترک ستاد انتخابات با هیات نظارت بر انتخابات شهرستان شوط

نشست مشترک ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان به منظور اتخاذ هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هرچه بهتر دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با حضور فرماندار برگزار شد.
 به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در منطقه آزاد ماکو
جبارزاده در این نشست با تاکید بر همدلی و هماهنگی همه دست‌اندرکاران انتخابات، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سایه این همدلی و هماهنگی، انتخاباتی سالم و در نهایت درستکاری و قانون‌مداری برگزار شود.

وی با بیان این که مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است، افزود: اولویت نخست ما در این انتخابات، عمل دقیق به قانون است و این موضوع باید در تمام رده‌های اجرایی و نظارت مورد توجه قرار گیرد.
جبارزاده، همکاری هیات‌های نظارت شهرستان را در این زمینه خواستار شد و گفت: حضور مردم در معادلات سیاسی کشور تعیین‌کننده است و باید هر کاری که برای مشارکت گسترده مردم لازم است انجام دهیم.
وی با تاکید بر این که همدلی و همزبانی دولت و ملت در عرصه انتخابات متجلی خواهد شد، افزود: عوامل اجرایی موظف به اجرای قانون هستند و ستاد انتخابات به مجریان انتخابات تاکید کرده است که از رفتارهای شایبه‌انگیز به شدت اجتناب کنند.
رییس هیات نظارت بر انتخابات شهرستان نیز با بیان این که انتخابات یک بحث ملی است، گفت: قانون نحوه اجرا و نظارت بر انتخابات را مشخص کرده است و اگر به مر قانون عمل کنیم مشکلی پیش نخواهد آمد.
ابراهیمی، پرهیز از شایبه‌آفرینی توسط اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات را مورد تاکید قرار داد و گفت: همه وظیفه داریم با همدلی و هماهنگی، انتخاباتی سالم و در خور شان نظام برگزار کنیم.
رئیس هیأت نظارت شهرستان، برگزاری انتخابات را یکی از مظاهر روشن مشارکت مردم در صحنه حمایت از نظام انقلاب اسلامی و مسئولین دانست و افزود: برگزاری با شکوه انتخابات اقتدار و انسجام ملی را برای نظام اسلامی به همراه دارد.
وی، با بیان این مطلب در نشست مشترک ستاد انتخابات و هیأت نظارت شهرستان، افزود:برگزاری شکوهمند انتخابات آزمونی برای مجموعه ستاد اجرایی و هیأت نظارت انتخابات است که قطعا با همکاری متقابل و استفاده از تجربیات همدیگر می توانیم در این میدان بدرخشیم
همچنین اعضای ستاد انتخابات استان و هیات نظارت بر انتخابات شهرستان نیز دیدگاه‌های خود را در خصوص نحوه همکاری برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات بیان کردند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.
طبقه بندی: اخبار انتخابات در حوزه های انتخابیه شهری شوط ماكو چادران وپلدشت، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب