تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - سرهنگ مهدی رضوی در هفته بسیج از جانبازان بالای 70 درصد عیادت کردند
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید
به مناسبت هفته بسیج :

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوط با خانواده های جانبازان بالای 70 درصد دیدار کرد

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج و با همراهی فرمانده ناحیه ، فرماندار شهرستان ومسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه با حضور در منازل جانبازان بالای 70 درصد دیدار کردند.

   

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در منطقه آزاد ماکو ، به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج فرمانده سپاه، فرماندار شهرستان و با همراهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه و با حضور در منازل جانبازان بالای 70 درصد شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار فرماندار شهرستان  ضمن تبریک و گرامی داشت هفته بسیج و قدردانی از تمام تلا‌ش‌های ارزشمند و حماسه‌سازان دوران دفاع مقدس گفت: جانبازان و ایثارگران از افتخارات ارزشمند این نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و کسانی هستید که در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در تمامی عرصه‌های این نظام بر آمده از خون شهدا حضوری موثر و تاثیرگذاری داشتند.

در ادامه سرهنگ رضوی افزود: امروز وظیفه همه مسئولین این است که بتوانیم از ارزش‌های والای این نظام مقدس جمهوری اسلامی حفاظت و پاسداری کنیم.

در این دیدار از جانباز 70 درصد" بهمن قاسم زاده و حسین بابایی دیدار انجام گرفت.

در پایان این دیدار ، به رسم یادبود و قدردانی، هدیه و لوح تقدیری به این خانواده های جانباز اهدا شد.
طبقه بندی: تبلیغات و اطلاع رسانی شهرهای شوط- ماكو- چالدران-پلدشت و روستاهای تابعه، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب