تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - شهرستان شوط میزبان مدیرکل آموزش و پرورش استان
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیدمدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در منطقه آزاد ماکو" فریدون سید مصطفوی"مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان که جهت افتتاح مدرسه خیر ساز و خانه معلم به این شهرستان سفر کرده بودصبح امروز با فرماندار شهرستان شوط دیدار و گفتگو کرد.
جبارزاده فرماندار شهرستان شوط بیان کرد: مشارکت خیرخواهانه در تعلیم و تربیت گام مهمی در مسیر آموختن علم و دانش به فرزندان این آب و خاک است که باید مورد تقدیر قرار گیرد.
وی با اشاره به وجود فضاهای آموزشی در حال احداث شهرستان شوط ا شاره نموده و تصریح کرد: در حال حاضر مدارس در حال احداث توسط خیرین مدرسه ساز و منطقه آزاد در شهر مرگنلر و روستای یولاگلدی و صوفی و داخل شهر شوط در حال اجرا هسند و امید است تا سال آینده به بهره برداری برسند
فرماندار شهرستان شوط در این دیدار با اشاره به وضعیت نامناسب مدارس روستایی این شهرستان گفت: وضعیت اکثر مدارس روستایی که غالبا در نقاط دورست دارند قراردارند از وضعیت نامطلوبی برخوردارند که خواستار نوسازی و تجهیز این مدارس را شد.
جبارزاده با اشاره به مسایل و مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش در ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان کلیه مقاطع بویژه مقاطع ابتدایی، فرسودگی مدارس و کلاس های درس و کمبود نیروی انسانی آموزش دیده را یکی از مشکلات این شهرستان عنوان کرد .
سید مصطفوی مدیر کل آموزش و پرورش : شناسائی ، جذب و نگهداری نیروهای با تجربه را از اولویتهای آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت : ما بر روی سه کلید واژه شناسائی ، جذب و نگهداشت نیروهای با تجربه کار می کنیم تا بتوانیم مشکلات آموزش و پرورش را مرتفع نمائیم . 
وی گفت : اگر قرار است آموزش و پرورشی پویا داشته باشیم باید همه پای کار باشند و با همدلی بتوانیم بر مشکلات پیش رو فائق آییم و یکی از ویژگیهای آموزش و پرورش این است که بیشتر مردم با این نهاد در ارتباط هستند .
مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی در پایان این دیدار خواستار برگزاری منظم جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان در سازمان منطقه آزاد ماکو شد.
در این جلسه زینالپور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان شوط نیز گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی و شاخص های آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش شهرستان شوط ارائه نمودندارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب