تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - كاهش 35 درصدی تصادفات جاده ی در شش ماهه اول سال 94
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


رئیس پلیس راه منطقه آزاد ماكو در مصاحبه گرم صمیمی با خبرنگاری نشریه فرهنگ شمس و خبرگزاری شوط و ماكو گزارش عملكرد 6 ماهه پلیس راه حوزه ماكو را تشریح كردند.

فرمانده پلیس را ماكو:با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری كه فرمودند نیروی انتظامی از مردم برای مردم و با مردم همیشه به عنوان خادم و خدمتگذار ملت شهیدپرور به طور شبانه روزی محورهای مواصلاتی پنج شهرستان شوط ماكو چایپاره پلدشت و چالدران را فعالیت نموده و هدف نهایی ایجاد آرامش و آسایش مطلوب برای رانندگان و كاربران جاده در پناه قانون می باشددر همین راستا جا دارد از حمایت ئ عنایت ویژه سردار فرماندهی محترم استان و همچنین ریاست محترم پلیس را استان جناب سرهمگ فرمانی نهایت تقدیر و تشكر را داشته باشیم.

ایشان در ابتدای نشست هفته نیرویانتظامی را خدمت تمامی همكاران و پرسنل ناجا تبریك گفته و خاطر نشان كردند حوزه پلیس راه ماكو دارای 2105 كیلومتر راههای اصلی و فرعی روستایی را تحت كنترل دارد كه از این مقدار 125 كیلومتر جاده بین المللی می باشد.

متاسفانه گاها" شاهد تصادفاتی می شویم كه  راننده و بی احتیاطی راننده شامل آن می شود.در شش ماهه اول سال بر اساس آمار تعداد 19 نفر فوتی داشتیم هر چند این آمار نسبت به سال گذشته 32 درصد كاهش دارد اما زمانی ما خوشحال می شویم كه هیچ كسی فوت یا مجروح نشود.

اسمعیل زاده عوامل موثر در كاهش تصادفات را فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گسترده میان مردم،ایمن سازی نقاط حادثه خیز با همكاری اداره راه،استفاده از ظرفیت های قانون رسیدگی به تخلفاتمانند توقف خودروهایی كه 2 تخلف مزمان میشوند خودروهای خلافی بالای یك میلیون تومانو ضبط گواهینامه رانندگانی كه نمره منفی آنها به 30 رسیده باشد.مهمترین و اصلی تریرن عامل  در در كاهش تصادفات را می توان به مشاركت مردم در اجرای قوانین رانندگی می باشد. كه جای تقدیر و تشكر از همشهریان قانون مدار را دارد. 
طبقه بندی: تبلیغات و اطلاع رسانی شهرهای شوط- ماكو- چالدران-پلدشت و روستاهای تابعه، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب