تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - منطقه ازاد ماكو با ورود سرمایه گذاران هندی
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 4 شهریور 1394
حسین فروزان خبر داد
فروزان
خبرنگاران رسانه های گروهی در جریان تور خبری 3 روزه از ظرفیتها و قابلیتهای منطقه آزاد ماکو بازدید می نمایند.

 مدیرعامل منطقه آزاد ماکو در جمع خبرنگاران رسانه های سراسری از حجم بالای درخواست های سرمایه گذاری خارجی از جمله ورود سرمایه‌گذار هندی در بخش فروآلیاژها خبر داد.

حسین فروزان گفت: سرمایه‌گذار ۶۰ میلیارد دلار در این بخش سرمایه‌گذاری کرده و با دریافت مجوزهای لازم به زودی نسبت به احداث کارخانه خود اقدام خواهد کرد.

فروزان، با اشاره به ظرفیت های ویژه گردشگری و طبیعت خاص این منطقه و نبود هتل مناسب گفت: در حال مذاکره با ۵ سرمایه‌گذار خارجی برای ساخت هتل در این منطقه هستیم و ایجاد نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی با سرمایه‌گذار چینی در دستور کار قرار دارد.

وی همچنین از احداث بزرگراه بین تبریز تا مرز بازرگان توسط فاینانسور ترک خبر داد و گفت: این بزرگراه طی ۵ سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پاسخ به اخبار منتشر شده در مورد تعطیلی مرز بازرگان طی یک ماه اخیر با رد این موضوع افزود: متأسفانه این خبر اشتباه ضربه جبران‌ناپذیری به ما زد، چرا که دیگر خبری از صف‌های چند کیلومتری کامیون‌ها پشت مرز بازرگان مانند قبل نیست و شاید به دلیل قطع اینترنت یا اختلال در سیستم اداری در مرز دو طرف ۲ ساعت مشکلی به وجود آید، اما هیچ گاه مرز بازرگان تعطیل نشده است.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب