تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - فرودگاه شوط و ماکو در تابستان امسال افتتاح میشود
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : سه شنبه 18 فروردین 1394

فرودگاه منطقه آزاد ماکو نیمه اول سال به سازمان هواپیمایی کشور تحویل داده خواهد شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در یازدید از فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: این فرودگاه پس از پایان مراحل احداث خود نیمه اول سالجاری به سازمان هواپیمایی کشور تحویل داده خواهد شد.
اکبر ترکان در این بازدید ضمن ابراز رضایت از پیشرفت مراحل احداث این فرودگاه تاکید کرد: با توجه به کوهستانی بودن منطقه و شرایط نامساعد جوی و هوای سرد در این منطقه، پیشرفت فیزیکی پروژه فرودگاه منطقه آزاد ماکو مطلوب است.
دبیر شورایعالی  مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ادامه داد: بر اساس قول مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو امیدواریم که در نیمه اول سالجاری فرودگاه را به منظور بهره برداری تحویل سازمان هواپیمایی کشور بدهیم.
وی همچنین از مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در تعریض جاده شوط تا سه راهی این شهرستان خبر داد .
اکبر ترکان هم چنین در بازدید از منطقه آزاد ماکو، از کمپ ارس، قلعه تاریخی ماکو، دخمه سنگی فرهاد، روستای گردشگری رند، سد بارون، بازار مرزی ماکو و منطقه گردشگری چشمه ثریا بازدید کرد.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب