تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - رئیس هئیت والیبال استان استفا داد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : جمعه 29 اسفند 1393

 کریم فروزان بعد از حواشی جنجالی فینال لیگ برتر والیبال و ضرب و شتم هواداران ارومیه ای از سمت خود استعفاء کرد.

بعد از حواشی جنجالی فینال لیگ برتر والیبال و ضرب و شتم هواداران ارومیه ای در تهران، کریم فروزان، رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی از سمت خود استعفاء کرد.

1414

متن این استعفاء به شرح زیر است:

به نام تواناترین حسابرس بصیر
اَعوُذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیمِ
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیم
الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَلَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَکَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِیبًا
[آرى این روش خداست درباره] آنان که همواره پیامهاى خدا را به مردم مى‏ رسانند و از [عظمت و مقام] او مى‏ ترسند و از هیچ کس جز او واهمه ندارند و براى حسابرسى [کار با ارزش اینان] خدا بس است .
-
(قرآن کریم؛ سوره احزاب، آیه ۳۹)
اعضاء محترم مجمع هیات والیبال استان آذربایجان غربی
باسلام و تحیت
پیرامون مسائل روی داده در بازی فینال لیگ برتر والیبال کشور در مورخه ١٣٩٣/١٢/٢٧ مواردی را به پیشگاه ملت شریف ایران، به خصوص مردم ولایتمدار، دلاور و غیرتمند آذربایجان غربی و شما عزیزان اعلام می نمایم:
با کمال تأسف آنچه که در آستانه سال جدید، در مسابقه فینال تیم های شهرداری ارومیه و پیکان تهران رخ داد کام حاضرین در ورزشگاه و ملت فهیم و بزرگوار ایران را تلخ ساخت.
آنچه که روی داد نشان از بی تدبیری، عدم سیاست گذاری صحیح، رفتارهای متناقض و برخوردهای زننده و توهین آمیز با تماشاگران، از سوی برگزار کنندگان این مسابقه و نیز مسؤلان تأمین نظم و امنیت سالن داشت.
بنا به تعبیر رسا و بنیادین امام راحل، این مردم ولی نعمتان ما هستند؛ مردم قهرمان و رشید آذربایجان غربی چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در هشت سال جنگ تحمیلی از پیش قراولان دفاع از این آب و خاک بوده اند، بسیاری از خانواده های این خطّه فرزندانشان را تقدیم انقلاب و اسلام عزیز نموده اند و در راه دفاع از مرزهای جغرافیایی و عقیدتی رشادت ها و ایثارگری های فراوان و بی نظیری داشته اند.
از سوی دیگر به درستی شهر ارومیه را پایتخت والیبال ایران زمین نامیده اند. ورزش والیبال با فرهنگ و گوشت و پوست و استخوان این مردم آمیخته شده است اما متأسفانه آنچه در حادثه تلخ بازی فینال لیگ برتر در برخورد با تماشاچیان نجیب و مظلوم این دیار رخ داد اهانت به آنان و شأن و جایگاه رفیع و ارجمندشان بود.
اینجانب در اعتراض به حوادث تلخ و متأثر کننده این بازی و برخورد زشت و ناموجه برگزارکنندگان آن، از سمت خود استعفاء نموده و امیدوارم دیگر شاهد چنین برخوردهای زشت و زننده و تحقیرآمیزی با هموطنان خود نباشیم.
کریم فروزان
رونوشت:
- استاندار محترم آذربایجان غربی
- نمایندگان محترم استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی
- فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران
- مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی
- خبرگزاری ها و رسانه های محترم


ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب