تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - شهردار شوط مورد تجلیل
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : دوشنبه 25 اسفند 1393

آخرین جلسه شورای اداری شهرستان شوط با حضور فرماندار،امام جمعه، معاون فرماندار،بخشدار مرکزی و اعضای شورای اداری شهرستان شوط در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شوط در این جلسه  افزودند: با دعای خیر مردم و عنایات ویژه دولت محترم تدبیر و امید گام های بسیار خوبی در زمینه زیرساخت های فنی، مهندسی، فرهنگی و بهداشتی در سطح شهرستان شوط برداشته شده است که انشاء الله در آینده نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در تمام زمینه ها در این شهرستان خواهیم بود.
فرماندار شهرستان شوط در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو وتسلیت ایام سوگواری فاطمیه، اظهار داشت: الحمد الله در شهرستان شوط فضای بسیار آرام و باثباتی حاکم است و همه مسئولین در جهت توسعه و عمران شهرستان تلاش می نمایند.
جبارزاده در ادامه با اشاره به حفظ و کرامت انسانی و رعایت حقوق شهروندی خطاب به همه مسئولین تآکید نمود: با توجه به وضیعت کارکنان و شاغلین در خصوص پرداخت مطالبات کارگران، کلیه مسئولین مربوطه تدابیری بیندیشند که تا قبل از پایان سال حق و حقوق آنان پرداخت گردد.
مقام عالی دولت در شهرستان شوط انجام دادن وظایف و تکالیف در حدود اختیارات و تکالیف اداری و اجرایی را توفیقی الهی برشمرد و گفت:تمامی مسئولان شهرستان همه تلاش خود را به کار بسته تا در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های کلان دولت تدبیر و امید ، با ایجاد نشاط و آرامش به مردم خدمت رسانی نمودند
فرماندار شوط در ادامه با اشاره به اقدامات و مواضع مستحکم دستگاه دیپلماسی دولت جمهوری اسلامی و سنگ اندازی ها و تبلیغات منفی دشمنان نظام اسلامی در مذاکرات هسته ای ، تصریح کرد: همیشه پیروزی از آن کسانی نیست که از حیث عده در اکثریتند. ملت ما با الهام از آموزه های اسلام و قیام عاشورا و نهضت امام حسین (ع) در راه دفاع از آرمانهای حضرت امام (ره) و مقام عظمای ولایت مستحکم خواهند ایستاد.
جبارزاده در ادامه با اشاره به برگزاری جلسه ستاد خدمات سفر در شهرستان و ابلاغ شرح وظایف هر یک از دستگاههای اجرایی در ایام تعطیلات نوروزی اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم در ایام تعطیلات نوروزی که مصادف است با ایام فاطمیه ، با حفظ شئونات مذهبی در عین حال فضای نشاط و آرامش را برای گردشگران فراهم آوریم.
فرماندار شهرستان شوط همچنین در خصوص عملکرد دولت در سال جاری خاطر نشان ساخت: که دولت تدبیر وامید در حوزه بهداشت ودرمان درخصوص اجرای طرح و تحول و نظام سلامت و احیای منابع طبیعی بخصوص دریاچه ارومیه و غیره اقدامات خوبی انجام داده است  و جای بسی تشکر دارد.
وی همچنین در رابطه با عملکرد دولت در شهرستان به طرح ابرسانی از ماکو به شوط که به اتمام رسیده و همچنین به جاده پالان توکن و مجتمع تفریحی آبگرم شوط و در حوزه آموزش به دبیرستان شبانه روزی و ساختمان آموزش فنی و حرفه ای و ساخت مدارس خیرساز در روستای صوفی و شهر مرگنلر ،ساخت پل هوایی شهر مرگنلر و افتتاح های صورت گرفته در مراسمات اشاره نمودند.
فرماندار درخصوص تعریض جاده شوط افزود: تعریض محور شوط از سه راهی به داخل شوط از طرحهای بسیار مهم و حساس هست که در این جاده شاهد تصادفات غم انگیزی بوده ا یم و جهت تعریض این محور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو تقبل 30 درصد  از هزینه را پذیرفته است.
فرماندار شوط  همچنین خواستار نصب بنرهای تبلیغاتی و همچنین بنرهای اطلاع رسانی ادارات در مبادی ورودی شهرستان و آمادگی کامل و فعال بودن عابر بانک ها در طول ایام تعطیلات شد.
در ادامه جلسه پلیس راهنمایی و رانندگی شوط نیز در خصوص جلوگیری از تصادفات و علل بروز و تصادف برای مسافران نوروزی که فصد مسافرت دارند به نکته هایی اشاره نموده و با کلیپ های تصویری چگونگی تصادف و رعایت نکردن مقررات راهنمایی  برای حاضرین خاطر نشان ساختند.
در این جلسه نیز تعدادی از روسای ادارات گزارشی از عملکرد خود را  به اعضای حاضر در طول 12 ماهه ارائه نمودند
گفتنی است در پایان این جلسه از زحمات رحمان محمد زاده شهردار محترم شوط در اجرای  طرح صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی که نقش مهم و اساسی ایفا نموده بود با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
طبقه بندی: تبلیغات و اطلاع رسانی شهرهای شوط- ماكو- چالدران-پلدشت و روستاهای تابعه، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب