تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - فرماندار شهرستان شوط و تشریح برنامه های دهه فجر 93
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیدفرماندار شهرستان شوط گفت:در راستای گرامیداشت سی‌و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های متنوعی در قالب افتتاح طرح‌ها، مسابقات ورزشی، مراسمات فرهنگی و هنری تدوین شده است.

جواد جبارزاده فرماندار شهرستان شوط در مصاحبه خبری با دفتر خبری شهرستان شوط با تبریک فرارسیدن سی و ششمین بهار انقلاب بیان داشت : دهه فجر انقلاب اسلامی فصل رهایی ملت ایران از دست رژیم ستم شاهی بود. 
جبارزاده با اشاره به اهمیت برگزاری مراسمات دهه فجر افزود:گرامیداشت دهه فجر، گرامیداشت ارزش ها و اعتقادات است و ما باید دستاوردهای دهه فجر و عللی كه باعث بوجود آمدن انقلاب شد را به نسل امروز بشناسانیم. 
فرماندار شهرستان شوط گفت:در راستای گرامیداشت سی‌و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های متنوعی در قالب افتتاح طرح‌ها، مسابقات ورزشی، مراسمات فرهنگی و هنری تدوین شده که این برنامه ها شامل  افتتاح پروژه های عمرانی به تعدا 17 طرح که از جمله افتتاح ایستگاه ابرسانی به روستای سنق،افتتاح ساختمان های دهیاری و غسالخانه در روستاها،افتتاح طرح بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی با صدور سند مالکیت و بهره برداری از دستگاه سامانه ضد تگرگ محصولات کشاورزی ،افتتاح طرحهای اقتصاد مقاومتی و حمایتی مثل قالیبافی و جوراب بافی و افتتاح ساختمان خانه های بهداشت در روستاهای خوک و یولاگلدی می باشد.
وی همچنین در مورد اجرای برنامه فرهنگی ،هنری و ورزشی در طول ایام دهه فجر گفت: این برنامه ها نیز شامل برگزاری مسابقات ورزشی ،مقاله نویسی ،خوشنویسی،نقاشی ،کرسی ازاد اندیشی ،برگزاری جشن های انقلاب در سطح شهر و روستا،مسابقه جشنواره غذاهای سنتی و صنایع دستی ،اجرای جنگ شادی ، غباروبی و عطر افشانی مزار شهداء ، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهداء،برگزاری مسابقه عکس برتر 22 بهمن ماه ،برگزاری مسابقات قرآنی در سطح شهرهای منطقه آزاد تجاری ماکو به مرکزیت شهرستان شوط و غیره میباشند که در طول ایام دهه فجر برگزار خواهند شد.
فرماندار شهرستان شوط خاطرنشان کرد: مردم ولایت مدار شهرستان شوط با حضور گسترده و مردمی خود در روز ۲۲ بهمن ماه و در راهپیمایی عظیم و باشکوه این روز بزرگ به عنوان روز به بار نشستن نهال انقلاب و پیروزی با ارزش و شکوهمند جمهوری اسلامی ایران، حضوری پررنگ به نمایش می‌گذارند.
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب