تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - جمال کوهی بخشدار مرکزی ماکو شد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393


بخشدار جدید بخش مرکزی ماکو معرفی شد

 

 
 مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش مرکزی ماکو با حضور کارکنان این فرمانداری برگزار شد.
" شاهین علیزاده " فرماندار شهرستان ماکو در این مراسم با بیان اینکه تغییر و تحول مسئولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امری طبیعی و عادی است گفت : هدف از تغییر ، خدمت بهتر و بیشتر به مردم و سربلندی نظام است.
وی به برگزاری انتخابات در کشور اشاره کرد و افزود : انتخاب رئیس جمهور ، نمایندگان مجلس و شوراهای اسلامی شهر و روستا و حتی عالی ترین مقام نظام جمهوری اسلامی ایران بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم با رای و اراده مردم انتخاب می شوند.
فرماندار ماکو به سیاستهای دولت های نظام جمهوری اسلامی اشاره و گفت : پس از تشکیل هر دولت کسانیکه بتوانند خود را با سیاستهای آن دولت وفق دهند و بتوانند اهداف و برنامه های دولت جدید را بخوبی عملی سازند ، شناسایی و پس از طی مراحل قانونی انتصاب می شوند و در دولت یازدهم هم این انتصابات با صبر و حوصله و با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام میگیرد.
"در ادامه این مراسم "جمال کوهی" بعنوان بخشدار جدید بخش مرکزی ماکو معرفی و از خدمات و تلاشهای " علی علینژاد" بخشدار سابق تجلیل شد .


ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب