تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - ابلاغ قانون مبارزه ملی با دخانیات به ادارات استان
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیداستاندار آذربایجان‌غربی، آئین‌نامه قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات را جهت اجرا به دستگاههای اداری و نهادهای مرتبط استان ابلاغ نمود.

استاندار آذربایجان‌غربی، آئین‌نامه قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات را جهت اجرا به دستگاههای اداری و نهادهای مرتبط استان ابلاغ نمود.به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان‌غربی، مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی، طی نامه‌ای، آئین نامه و شرح وظایف دستگاههای اداری استان و نهادهای مرتبط در قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات و آئین‌نامه اجرائی آن را جهت اجرا ابلاغ نمود.

در متن این نامه آمده است:

بسمه تعالی

اعضای محترم شورای اداری استان

سلام علیکم

بدینوسیله، آئین نامه و شرح وظایف دستگاههای اداری استان و نهادهای مرتبط در قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات و آئین‌نامه اجرائی آن جهت اجرا ابلاغ می گردد.

لازم است کلیه دستگاههای اجرایی، مؤسسات، شرکتهای دولتی و نهادهای مشمول ماده ۴ قانون محاسبات عمومی کشور، آن را اجرا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان به عنوان دبیرخانه کنترل و مبارزه با دخانیات آذربایجان غربی، به استناد قانون جامع کنترل و مبارزه ملی با دخانیات، ضمن ارزیابی و پایش مستمر وضعیت استعمال و عرضه‌ی دخانیات در سطح استان، گزارش آن را در پایان هر دوره‌ی شش ماهه به اینجانب ارائه نماید.

سعادت – استاندار آذربایجان‌غربی
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب