تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - جلسه هماهنگی حماسه نهم دی در شوط برگزار شد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیدجلسه هماهنگی حماسه نهم دیماه ،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در شهرستان شوط برگزار شد

جلسه هماهنگی مراسمات گرامیداشت حماسه نهم دیماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در محل سالن کنفرانس فرمانداری شوط برگزار شد. .
امام جمعه شهرستان شوط در این جلسه ضمن بزرگداشت حماسه نهم دیماه طی سخنانی اظهار داشت: حماسه نهم دیماه نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری از افتخارات مردم مسلمان ایران به حساب می آید در این روز مردم ثابت کردند که دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و  هرگز فریب حیله و نیرنگ آنان را نمی خورند.
در ادامه حجت الاسلام هاشم زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شوط افزود: نهم دیماه روز تجلی دفاع از حریم ولایت است و مردم در حماسه نهم دیماه نشان دادند هیچوقت دفاع از حریم عاشورای حسینی و ولایت فقیه را فراموش نمی کنند و اجازه نخواهند داد پرچمی را که با خون سرور و سالار شهیدان و جوانان رشید به اهتزار درآمده است توسط دشمنان مخدوش گردد.
در این جلسه مقرر شد تجمع بزرگ نهم دی ماه در شهرستان شوط  روز دوشنبه راس ساعت 20/30 شب با حضور با شکوه مردم ولایت مدار و انقلابی شوط در مسجد جامع شهر شوط برگزار شود.
اجرای برنامه های فرهنگی در مدارس و دانشگاهها ، برگزاری همایشهای بصیرت افزایی و نشستهای سیاسی و اجتماعی و برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی و هنری در رابطه با نهم دی ماه از برنامه های این روز بزرگ در شهرستان شوط خواهد بود .
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب