تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - بازدید ترکان و استاندار از فرودگاه شوط و ماکو
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و استاندار آذربایجان غربی از فرودگاه در حال احداث منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از فرودگاه در حال احداث منطقه آزاد ماکو بازدید کردند . اکبر ترکان در سفر یک روزه خود به این منطقه ابتدا با حضور در مرز بازرگان با فعالیت های گمرکی، مسافری و ترانزیتی مزر ایران و ترکیه آشنا شد.وی سپس با حضور در سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست شورای معاونین دبیرخانه شورا شرکت کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد ۹ ماهه این منطقه که توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ارائه شد، راهکارهای برون رفت از مشکلات و چالش های این منطقه را بررسی کرد.او هم چنین بعد از برگزاری این نشست از بازارچه مرزی این منطقه نیز بازدید کرد.

             http://www.makufz.org/uploads/pic-akhbar/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%D8%AA%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%20%D8%A7%D8%B2%20%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%871.jpg

 ترکان در پایان سفر خود به منطقه آزاد ماکو با حضور در محل احداث فرودگاه ماکو با روند اجرای این پروژه آشنا شد.

فرودگاه ماکو به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های در دست احداث این منطقه است که در مساحتی بالغ بر ۵۰۰ هکتار ساخته می شود.ساخت این فرودگاه که یکی از زیرساخت های اصلی حمل و نقل این منطقه محسوب می شود با پیشرفت ۷۰ درصدی در بخش باند فرودگاه ادامه دارد و بر اساس نظرات مهندسین این پروژه تا خرداد ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

سعادت استاندار آذربایجان غربی، علیپور نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس شورای اسلامی و اعضای هیات مدیره منطقه آزاد ماکو در این بازدیدها اکبر ترکان را همراهی کردند.

دیروز هم اعضاء شورای معاونین و مشاورین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور نیز از مراحل اجرایی فرودگاه ماکو بازدید کرده بودند.
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب