تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - فرماندار شوط از کارکنان ثبت احوال شوط تقدیر نمود
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


فرماندار شهرستان شوط به مناسبت هفته ثبت احوال پیامی صادرنمود.

 سوم دی ماه، سالگشت صدور اولین سند هویتی ایرانیان است.

 نامگذاری این روز به عنوان روز ملی ثبت احوال، فرصتی است ارزشمند به منظور تبیین تلاشهای خدمتگزاران عرصه ثبت احوال که دریک قرن گذشته منشأ خدمات و تحولات چشمگیری در ایران اسلامی بوده‌اند.
صدور اولین شناسنامه تا صدورکارت هوشمند ملی که علاوه بر تصدیق هویت درفضای مجازی به عنوان زیر ساخت اصلی دولت الکترونیک مورد توجه نظام اجرایی کشور بوده و ماحصل این طرح ملی، الکترونیکی شدن کلیه خدمات بامشارکت موثر دستگاههای اجرائی را به ارمغان خواهد آورد، نشان از تحولات چشمگیری است که درحوزه ثبت احوال شاهد آن هستیم..
از اینرو انتظار می‌رود در شرایط مطلوب بوجود آمده، مجموعه مدیریت سازمان با همراهی و همدلی کارکنان متخصص،متعهد و سخت‌کوش در سراسر کشور زمینه دستیابی و تحقق چشم‌انداز سازمان ثبت احوال را بنحوی فراهم نماید تا این سازمان در افق 1404 با اتّکال به عنایات الهی و در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر(‌عج) ‌و با الهام از رهنمودهای مقام معظم رهبری، سازمانی باشد کارآمد، اثر بخش، خلاق و نوآور برای عرضه خدمات جامع الکترونیک در زیر ساخت‌های دولت الکترونیک و به جایگاه رتبه اول در منطقه نائل گردد.
در پایان فرصت را مغتنم شمرده به بهانه قرار گرفتن در هفته  ثبت احوال، ضمن ارج نهادن به تلاشهای ارزشمند یاوران ثبت، ثبت‌یاران و دفاتر پیشخوان دولت که به یاری‌مان آمده‌اند، از زحمات کارکنان خدوم ثبت احوال در سراسر کشور بخصوص شهرستان شوط صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب