تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - مهندس فروزان از تعریض خیابان امام و فنس کشی منطقه خبر داد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مسیر باقی مانده خیابان امام در مدت ۳ماه بازگشایی خواهد شد

 این مطلب را مهندس "حسین فروزان" در جلسه بررسی مشکلات ادامه تعریض خیابان امام که در سالن اجتماعات منطقه آزاد ماکو برگزار شد گفت و افزود : تلاش تمامی مدیران سازمان منطقه آزاد و شهر ماکو خدمت به مردم است که در صورت مصالحه با صاحبان اماکن مسکونی و تجاری خیابان امام، در مدت ۳ ماه این خیابان را تعریض و به اتمام خواهیم رساند.
وی افزود : در حال حاضرتعریض این خیابان به یکی از مشکلات و معضلات اساسی شهر ماکو تبدیل شده است که امروز با حضور شما مالکان عزیز امیدوارم حل شود .
مدیر عامل تصریح کرد : سازمان منطقه آزاد ماکو حاضر است برای مصالحه و معاوضه زمین و ملک با صاحبان املاک حاشیه خیابان امام، ۱۰ هزار متر مربع زمین تجاری را که به عنوان  بازارچه تجاری در شهرک ولیعصر ماکو و کنار مصلی در نظر گرفته است در قالب ۱۱۰ مغازه ۴۰ تا ۵۰ متر مربعی به این افراد واگذار کند.
فروزان اضافه کرد :برای این کار سازمان منطقه آزاد ماکو به شدت حافظ اموال و املاک مردم بوده و نهایت سعی خود را برای رعایت عدالت در مصالحه و معاوضه به کار خواهد برد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در ادامه از شروع فنس کشی و حصارکشی منطقه آزاد ماکو خبر داد و گفت: اجرای این طرح از فروردین ماه سال آینده با ۲۸ کیلومتر فنس کشی و حصارکشی شروع خواهد شد.
وی تصریح کرد: با اتمام فنس کشی تمامی اماکن تجاری محدوده منطقه آزاد از قوانین تجاری منطقه آزاد ماکو تبعیت کرده و تمامی اماکن تجاری منطقه آزاد فرقی با اماکن تجاری بازارچه مرزی نخواهند داشت.
مهندس فروزان شروع آسفالت ریزی خیابان های سطح شهر ماکو و احداث نمایشگاه های دائمی را از دیگر طرح های منطقه آزاد در سال آینده نام برد.طبقه بندی: تبلیغات و اطلاع رسانی شهرهای شوط- ماكو- چالدران-پلدشت و روستاهای تابعه، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب