تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - فرمانده سپاه شوط از اجرای 44 طرح اقتصاد مقاومتی خبر داد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


امسال بیش از 40 طرح اقتصاد مقاومتی توسط ناحیه سپاه شهرستان شوط درحال اجراست.

به گزارش خبرگزاری شوط و ماکو:سرگرد رضوی فرمانده ناحیه سپاه شهرستان شوط از واگذاری بیش از 7 میلیارد ریال تسهیلات به منظور اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در راستای اشتغال بسیجیان و توسعه کشاورزی در این شهرستان در قالب طرح های 12 گانه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی سپاه شوط خبر داد.
وی با بیان اینکه همه باید برای ورود مردم به اقتصاد مقاومتی تلاش کنند افزود: این طرح‌ها با هدف حمایت و توسعه تولید محلی و اشتغالزایی، تشویق مردم در تولید محصولات خانگی و خودکفایی خانوارهای روستایی توسط بسیج سازندگی شوط در حال اجرا است.
فرمانده ناحیه سپاه شهرستان شوط خاطر نشان ساخت : در شهرستان شوط تعداد 44 طرح اقتصاد مقاومتی در حال اجرا هستند که طرح ها این عرصه‌ها مختلف شامل پرورش قارچ خوراکی، تولید کود ورمی کمپوست، پرورش مرغ خانگی و سایر ماکیان، تولید ماهیان سردآبی و گرم آبی، پرورش زنبور عسل و ایجاد کارگاه‌های قالیبافی ،پرورش دام سبک و سنگین می باشد.
سرگرد رضوی افزود از 44 طرح اقتصاد مقاومتی تعداد 32 طرح  به بهره برداری رسیده ومابقی 12 طرح دردهه فجر امسال به بهره برداری می رسد که برای اجرای این طرح ها اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تسهیلات بانکی هزینه شده وبرای 60 نفر به صورت مستقیم زمینه شغلی فراهم شده است. ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب