تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - فرمانده پلیس راه شوط و ماکو
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : جمعه 14 آذر 1393
آغاز طرح زمستانی پلیس راه از 19 آذر ماه

سروان " شاهین اسمعیل زاده " ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به فرارسیدن فصل زمستان از ۱۹آذر ماه طرح زمستانی در حوزه پلیس راه ماکو آغاز می شود .

وی هدف از اجرای این طرح را تسهیل در عبور و مرور ، پیشگیری از انسداد معابر عنوان کرد و افزود : همکاری با اکیپ های امدادرسان و رسیدگی سریع به تصادفات که بزرگترین رسالت پلیس راه است .
رئیس پلیس راه ماکو تصریح کرد : در این طرح سازمانها دیگری همچمون اورژانس ، هلال احمر و راه و شهرسازی دخیل هستند .
" اسمعیل زاده "  اضافه کرد : رانندگان باید نسبت به تجهیز نمودن وسایل زمستانی از جمله زنجیر چرخ ، لاستیک یخ شکن ، شیشه شور ها و ضدیخ رادیاتور اقدام نمایند .
ایشان همچنین از کاهش ۴۲ درصدی آمار تلفات در دوماه اخیر خبرداد و گفت : این آمار نسبت به مشابه سال قبل ۷۵ درصد کاهش داشته است .
وی عمده ترین علل تصادفات را واژ گونی و سقوط اعلام کرد و افزود : در مدت هشت ماه گذشته آمار تصادفات نسبت به سال گذشته ۸/۸ درصد افزایش را نشان می دهد .
سروان " اسمعیل زاده " خاطر نشان ساخت : در هشت ماه گذشته تعداد ۷۱هزار ۷۱۹ فقره برگ جریمه  در خصوص سرعت غیر مجاز ، سبقت غیر مجاز ، تجاوز به چپ و استفاده از تلفن همراه به رانندگان خاطی صادرشده است .


ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب