تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - جلسه هماهنگی دهیاران شهرستان شوط با فرماندار برگزار شد
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


نشست مشورتی دهیاران با حضور کلیه دهیاران شهرستان شوط در محل بخشداری مرگنلر برگزار شد

جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش مركزی  و قره قویون شهرستان شوط  با حضورفرماندار ، روسای تعدادی از ادارات وکلیه دهیاران شهرستان درمحل بخشداری مرگنلر  برگزار گردید .
 جبارزاده فرماندار شهرستان شوط در این نشست ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تسلیت ایام سوگواری ماه محرم گفت: دهیاران باید الویتهای کاری خود را مشخص نمایند مسائل بهداشتی روستاها ، مسائل امنیتی ،  نظارت بر پیشبرد پروژه های عمرانی ، نگهداری از تأسیسات و نظارت براین امر  و ... باید در الویت اول فعالیت دهیاران قرار گیرد و طبق تعاریف قانونی حضور دهیاران در روستاها ضروری بوده و بصورت محترمانه با روستائیان برخورد و درجهت حل مسائل ومشكلات روستائیان مدیریت نمایند  .
فرماندار شهرستان شوط خاطر نشان ساخت دهیاران و شوراهای اسلامی در جهت عمران و آبادانی روستاها باید با ادارات و دستگاههای اجرایی که در سطح روستا اقدام به اجرای برنامه و پروژه های عمرانی می نمایند همکاری و تعامل لازم را بعمل آورند زیرا که کلیه هزینه ها و پرداختهای دهیاریها که از محل حساب بانکی دهیاری صورت می گیرد باید با پیشنهاد دهیار ، تصویب شورای روستا و نهایتاً بررسی و تآیید بخشداری انجام شود.
وی همچنین در خصوص مدیریت بحران در روستاها ، مزایای بیمه منازل روستایی و محصولات کشاورزی و ... جهت آگاهی و اقدام به دهیاران متذکر شدند. 
جبارزاده مهمترین اولویت های دولت را محرومیت زدایی و عمران آبادانی و همچنین ایجاد اشتغال و درآمد روستایی عنوان کرد و گفت: به منظور جلوگیری از مهاجرت روستاییان و بروز مشکلات عدیده این معضل باید با احصاء دقیق نیازها و مشکلات موجود در روستاها سعی در ایجاد محیطی پویا و فعال و وجود تمامی امکانات و نیازهای روستانشینیان داشته باشیم 
طبقه بندی: تبلیغات و اطلاع رسانی شهرهای شوط- ماكو- چالدران-پلدشت و روستاهای تابعه، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب