تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - مدیرعامل منطقه آزاد ماکو: ۴۰ هکتار اراضی منطقه آزاد ماکو به سرمایه گذاران واگذار می‌شود
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدیدفروزان حسین

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو:                                                         

۴۰ هکتار اراضی منطقه آزاد ماکو به سرمایه گذاران واگذار می‌شود                        

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو گفت: از چند روز آینده ۴۰ هکتار از اراضی منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو برای سرمایه گذاران واجد شرایط واگذار می شود.

 نخستین جلسه هم اندیشی مدیران منطقه آزاد ماکو و با کارشناسان معاونت برنامه ریزی استانداری آذربایجان غربی، با حضور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو، معاون برنامه ریزی  استانداری  آذربایجان غربی، فرمانداران شهرستانهای منطقه آزاد ماکو با هدف محقق ساختن زیرساخت ها در سالن کنفرانس سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار شد.

حسین فروزان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این جلسه اظهار کرد: با توجه به این که بودجه سال 94 و برنامه پنج ساله ششم توسعه در حال تدوین است در نظر داریم با هماهنگی معاونت برنامه ریزی استانداری زیرساخت های منطقه را برای سرمایه گذاری  آماده کنیم.

وی از آماده شدن 40 هکتار از زمین های منطقه برای سرمایه گذاری جهت احداث واحدهای صنعتی  ظرف چند روز آینده خبر داد و افزود: این زمین ها تا آخر فروردین 94 به متقاضیان واجد شرایط واگذارمی‌شود.

فروزان به مشکلات موجود منطقه اشاره و تصریح کرد: آماده نبودن زیرساخت ها از جمله مشکلات مطرح برای جذب سرمایه گذار در منطقه است که انشالله با حمایت های دولت این امر محقق می شود.

تقی کهوریان، معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی نیز در این جلسه اظهار کرد: منطقه آزاد ماکو از مناطق مهم آزاد در شمال کشور است که رشد این منطقه، رشد آذربایجان غربی را به دنبال می‌آورد.

وی با اشاره به اهمیت جذب سرمایه گذار برای رشد و توسعه در منطقه آزاد ماکو افزود: برای رسیدن به اهداف منطقه آزاد ماکو باید مدیران این منطقه زمینه های سرمایه گذاری مطمئن را فراهم کنند تا سرمایه گذار بتواند در آرامش و امنیت سرمایه گذاری کند.

معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد با همدلی و همکاری تمامی مسئولان منطقه آزاد ماکو خواهند توانست به تمامی اهداف خود که همان عمران و آبادنی بیش از پیش منطقه است دست یابند.
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب