تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - حمایت بی قید و شرط دولت از مهندس سعادت
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : یکشنبه 4 آبان 1393

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور  و سخنگوی دولت در ارومیه  :  مهندس سعادت مورد اعتماد دولت است.

 در حالی که طی چند هفته اخیر برخی شیطنت ها و جوسازی ها بر علیه باسابقه ترین استاندار کشور در استان آذربایجان غربی بعد از ماه ها حرف و حدیث به عنوان آخرین های انتصابی دولت تدبیر درجایگاه استانداران ملقب به ” شیخ الشیوخ استانداران  ” در برخی محافل ومجالس مطرح و برخی رسانه های مجازی و جریانات مخالف در صدد ایجاد اختلاف و فرافکنی  بودند ؛  محمد رضا نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور  و سخنگوی دولت و از یاران نزدیک آیت الله هاشمی  و یکی از تحلیل گران مسائل برنامه ریزی کشور برای مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی سنگ تمام گذاشت و یک حمایت بی قید و شرط نمود و تمامی دسیسه ها را نقش بر آب کرد و جواب افرادی را در این مدت دنبال اختلاف میان ستاد سابق انتخابات یا همان هواداران دولت تدبیر و مسند داران فعلی بودند را داد و مهر باطلی بر همه ادعاهی پوچ و جریان های واهی زد که می خواستند از این برکه گل آلود برای خود ماهی بگیرند و فضای استان  و ذهن برخی از مسوولان کشوری مافوق را با حاشیه سازی و جوسازی مسموم سازند.

http://www.ostan-ag.gov.ir/portals/0/91newspics/%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%20%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%20%D9%86%D9%88%D8%A8%D8%AE%D8%AA%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87%20%DB%8C%20%D8%B4%D9%88%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C%20%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%8693.07.30%20003.JPG

 محمد رضا نوبخت در جریان سفر خود به استان و در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی ضمن ابلاغ سلام دکتر روحانی ریاست محترم جمهور به مردم استان گفت: مهندس سعادت یکی از باتجربه‌ترین و موفق‌ترین مدیران کشور و امین دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی است.

 وی افزود : هدف بنده از سفر به آذربایجان غربی عرض خسته نباشید و خداقوت به تمام مدیران و همچنین همفکری و مشورت با مسئولان استان در خصوص راهکارهای ارتقای شاخص‌های توسعه در آذربایجان غربی است.

 نوبخت در ادامه این جلسه که در محل استانداری برگزار شد با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات استاندار آذربایجان غربی از زمان استقرار دولت تدبیر و امید در استان گفت: مهندس سعادت یکی از باتجربه ترین و موفق‌ترین مدیران کشور است که بعنوان امین دولت یازدهم در آذربایجان غربی می تواند گام های ارزنده ای در جهت تحول، پیشرفت و توسعه این استان بردارد.

 نوبخت ادامه داد: آقای مهندس سعادت با توجه عملکرد قابل قبول و سوابق ارزنده مدیریتی در استانهای مختلف کشور، بهترین گزینه برای پست استانداری آذربایجان غربی بود و بدون تردید در طول مدیریت ایشان در استان، شاهد روند رو به رشد توسعه در این منطقه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مهندس سعادت مورد اعتماد دولت است، افزود: راهکارها و تدابیر استاندار محترم از زمان استقرار در استان نشانگر تسلط و اشرافیت وی بر مسائل منطقه در بخش های مختلف است و برنامه های ارائه شده از سوی ایشان برای بهبود وضعیت توسعه استان مورد پذیرش بنده است و به تحول آفرینی این برنامه ها اعتماد دارم.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب