تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - علی پور در گفت و گو با اروم نیوز:
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : شنبه 26 مهر 1393

نماینده مردم شهرهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در زمینه بهبود وضعیت صنعت اقدامی نکرده و از واحدهای تولیدی خصوصی فعلی نیز حمایتی نمی کند.

 علی پور  

  
     محمد علی پور در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز ،با ارزیابی وضعیت صنعت در شهرستان های شوط، چالدان، ماكو و پلدشت گفت: در بین چهار شهرستان حوزه انتخابی بنده فقط یك شهرك صنعتی وجود دارد كه آن هم در ماكو قرار گرفته است.

وی با تشریح بیشتر وضعیت موجود واحدهای صنعتی و تولیدی در این مناطق اظهار كرد: از لحاظ صنعت هیچگونه سرمایه گذاری در این شهرستان ها صورت نگرفته است و هیچ واحد صنعتی تولیدی دولتی وجود ندارد و همه واحدهایی هم كه فعالیت می كنند متعلق به بخش خصوصی هستند.

نماینده مردم شهرهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اما در حوزه منطقه آزاد طرح هایی برای سرمایه گذاری های بزرگ وجود دارند كه مراحل اجرایی را طی می كنند تا بتوانند فعالیت خود را آغاز كنند.

وی گفت: یكی از این پروژه های بزرگ، پروژه پتروشیمی 6 هزار میلیاردی است كه در حال پیمودن سلسله مراحل نهایی است.

علی پور افزود: وضعیت صنعت و تولید در منطقه از گذشته تا به امروز نه تنها مطلوب نبوده بلكه در حد مردم این منطقه نیز نیست.

وی با انتقاد از عدم حمایت مسئولان در بهبود وضعیت موجود گفت: نه تنها سرمایه گذاری های دولتی از طرف مسئولان در این مناطق صورت نگرفته بلكه هیچ حمایتی نیز از واحدهای تولیدی كوچك از طرف مسئولان دولتی انجام نمی گیرد.

نماینده مردم شهرهای ماکو، چالدران، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم از طریق معافیت های مالیاتی 20 ساله كه برای مناطق آزاد وجود و همچنین سایر تسهیلات مناطق آزاد شاهد گسترش صنعت در این مناطق باشیم.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب