تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - همایش ترویج فرهنگ ازدواج آسان در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو از برگزاری همایش ترویج فرهنگ ازدواج آسان در این منطقه خبر داد.

به گزارش سایت سازمان منطقه آزاد ماکو، «جواد اسماعیل زاده»در این باره اعلام کرد: به مناسبت سالروز ازدواج امیرالمومنین حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، سازمان منطقه آزاد ماکو، همایش ترویج فرهنگ ازدواج آسان در این منطقه برگزار می شود.

وی با بیان این که این همایش ساعت 4:30 عصر روز سه شنبه در سالن آمفی تئاتر سازمان منطقه آزاد ماکو برگزار می شود، گفت: طی این همایش 30 زوجی که با لحاظ شرایط آسان ازدواج کرده اند و مهریه بانوان کمتر از 14 سکه بوده است، مورد تجلیلی قرار می گیرند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به جمعیت جوان کشور و به تبع ان منطقه آزاد ماکو، افزود: مقام معظم رهبری اخیرا بر لزوم افزایش جمعیت کشور تاکید کرده اند که در راستای عمل به فرمایشات معظم له نیاز است که شرایط ازدواج آسان جوانان فراهم شود.

اسماعیل زاده با بیان این که سنگینی مهریه ها و تجملات در ازدواج مغایر با موازین اسلامی بوده و امروز این دو عامل به دغدغه بزرگ خانواده و جوانان تبدیل شده است افزود: بیشتر جوانان به خاطر مهریه های سنگین و تجملات، حاضر به ازدواج نیستند و بی میلی برای ازدواج در بین جوانان روز به روز در حال افزایش است که امیدواریم مطابق برنامه های دولت و در ذیل آن سازمان منطقه آزاد ماکو، با ترویج فرهنگ ازدواج آسان و فراهم کردن شرایط آن، شاهد افزایش ازدواج در جامعه باشیم.طبقه بندی: اخبار ورزشی شهرستان شوط و شهرهاس همجوار، 
ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب