تبلیغات
::.خبرگزاری شوط و ماکو.:: - منطقه آزاد تجاری به وسعت یك هفتم استان
::.خبرگزاری شوط و ماکو.::
اخبار روز شهرستانهای شوط،ماکو و حومه...
با سلام. با تلاش های فراوان تیم خبری شوط و ماکو، نسخه ی جدید خبرگزاری شوط و ماکو راه اندازی گردیده است. همینک آخرین و بروزترین اخبار را در نسخه جدید سایت ما دنبال نمایید:

ورود به نسخه جدید


مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 مرداد 1393

مدیرعامل منطقه آزاد ماکو:
امروز به برکت نظام مقدس اسلامی یک هفتم از استان آذربایجان غربی تبدیل به منطقه آزاد شده است

 مدیرعامل منطقه آزاد ماکو اظهار کرد: یک هفتم از کل مساحت استان آذربایجان غربی تبدیل به منطقه آزاد شده است.

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، حسین فروزان مدیرعامل منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو گفت: در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران یک هفتم استان آذربایجان غربی منطقه ازاد گردیده است که این یک فرصت طلائی برای استان ما می باشد که باید به نحو احسن در جهت رشد و پیشرفت این استان از آن بهره ببریم.

فروزان در جلسه سرمایه گذاری که با حضور استاندار آذربایجان غربی در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد با تاکید بر پتانسیل و ظرفیت بالای منطقه آزاد تجاری – صنعتی ماکو گفت: این منطقه یک فرصت بسیار مهم در جهت سرمایه گذاری و پیشرفت استان می باشد و از مدیران و مسئولان می خواهیم تا با راهنمایی سرمایه گذاران خارجی به این منطقه موجبات و زمینه پیشرفت و توسعه استان در ابعاد مختلف را فراهم سازند .

وی افزود: اگر ما بتوانیم امکانات لازم را برای جذب سرمایه‌گذاران خارجی فراهم کنیم در واقع با انتقال منابع مالی به داخل کشور، کانال‌های کسب درآمد را می‌توانیم در استان نیز ایجاد کنیم.ارسال توسط رسول محمدنژاد صرفا" جهت اطلاع
آخرین مطالب